BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Průmyslový management v Španělsko - León - Zde naleznete bakalářské studium Průmyslový management v Španělsko - León

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti průmyslového inženýrství se učí o optimalizaci složitých systémů, procesů a organizací. Tento obor kombinuje inženýrství, vědu a matematiku. Kromě toho mohou studenti získat znalosti o předmětech, jako je statistická analýza, kontrola kvality a řízení provozu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Bakalářské studium Průmyslový management v Španělsko - León - Veškeré informace o bakalářském studiu Průmyslový management v Španělsko - León Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - León zde!

1 Výsledky v Průmyslový management, León Filter

Titul v oboru průmyslová elektronika a automatizace

Universidad de Leon
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Trénujeme vysoce vyškolené profesionály, aby vykonávali svou profesi v oblasti průmyslové elektroniky a automatizačního inženýrství a byli schopni integrovat se do multidiscip ...

Čtěte více