BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Průmyslový management v Finsko - Zde naleznete bakalářské studium Průmyslový management v Finsko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studium průmyslového inženýrství zahrnuje učení, jak zlepšit proces výroby a výroby. Průmysloví inženýři se zaměřují na zvýšení efektivity, zlepšování kvality služeb a produktů, udržení pracovního prostředí v bezpečí a odstranění odpadu.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Bakalářské studium Průmyslový management v Finsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Průmyslový management v Finsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Finsko zde!

1 Výsledky v Průmyslový management, Finsko Filter

Bakalář v oboru průmyslových informačních technologií, Lappeenranta

LAB University of Applied Sciences
Bakalář
01 Srp 2021
<
Denní studium
<
4 roky
20 Led 2021
Angličtina
Kampus

Internet věcí, průmysl 4.0 a mnoho nových technologií jsou výzvou pro společnost a průmysl. Studijní program v oboru průmyslových informačních technologií vám dává dovednosti ...

Čtěte více