BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Průmyslový management v Kanada - Regina - Zde naleznete bakalářské studium Průmyslový management v Kanada - Regina

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti průmyslového inženýrství se učí o optimalizaci složitých systémů, procesů a organizací. Tento obor kombinuje inženýrství, vědu a matematiku. Kromě toho mohou studenti získat znalosti o předmětech, jako je statistická analýza, kontrola kvality a řízení provozu.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Vysokoškolské instituce ve městě Regina jsou různorodé v programech, které nabízejí. Orgány jsou rozloženy v celém regionu, a tak každý ochotný člověk může být schopen zapsat nějaké přednostní volbu povolání. University of Regina, která je klíčovým zařízením v této oblasti sdílí jméno s městem.

Bakalářské studium Průmyslový management v Kanada - Regina - Veškeré informace o bakalářském studiu Průmyslový management v Kanada - Regina Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Regina zde!

1 Výsledky v Průmyslový management, Regina Filter

Bakalář v oboru Průmyslové systémy

University of Regina
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
English (Canada)
Kampus

Průmyslový systémový inženýr je inženýrský odborník se specializovaným školením v oblasti porozumění, řízení a monitorování technických systémů. Tento program vás naučí organi ...

Čtěte více