BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Průmyslový management v Německo - Pfarrkirchen - Zde naleznete bakalářské studium Průmyslový management v Německo - Pfarrkirchen

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Odvětví průmyslového inženýrství se zaměřuje na navrhování, plánování a optimalizaci výrobních a výrobních procesů. Kurz se zabývá tématy jako je fyzika, počet a statistika. Pracovní příležitosti jsou k dispozici v odvětvích od zdravotnictví po logistiku.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Bakalářské studium Průmyslový management v Německo - Pfarrkirchen - Veškeré informace o bakalářském studiu Průmyslový management v Německo - Pfarrkirchen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Pfarrkirchen zde!

1 Výsledky v Průmyslový management, Pfarrkirchen Filter

B.Eng. v průmyslovém inženýrství

Deggendorf Institute of Technology
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
7 semestry
Angličtina
Kampus

Ti, kteří mají zájem o kariéru v oblasti energetiky a efektivního využívání zdrojů, si brzy uvědomí, že je zapotřebí jak správné technické, tak ekonomické znalosti. Ti, kteří ...

Čtěte více