BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Průmyslový management v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete bakalářské studium Průmyslový management v Střední Amerika a Karibik

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti průmyslového inženýrství se učí o optimalizaci složitých systémů, procesů a organizací. Tento obor kombinuje inženýrství, vědu a matematiku. Kromě toho mohou studenti získat znalosti o předmětech, jako je statistická analýza, kontrola kvality a řízení provozu.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Bakalářské studium Průmyslový management v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o bakalářském studiu Průmyslový management v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

2 Výsledky v Průmyslový management, Střední Amerika a Karibik Filter

Bakalář v oboru průmyslového inženýrství (bs)

Inter American University of Puerto Rico
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Bakalář Science v oboru průmyslového inženýrství zahrnuje studium systémy složené z lidí, materiálů a vybavení. Důraz je kladen na design, zlepšení a montáže těchto systémů s ...

Čtěte více

Bakalář průmyslového inženýrství

Universidad Galileo de Guatemala
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Vystudoval průmyslové inženýrství, jednu z kariér s největším působením a nabídkou práce na světě.

Čtěte více