close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Pracovní právo v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium Pracovní právo v Evropa

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislo… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Bakalářské studium Pracovní právo v Evropa - Veškeré informace o bakalářském studiu Pracovní právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidade Santiago de Compostela
Santiago de Compostela, Španělsko

Obecným cílem bakalářského titulu je nabídnout kvalifikaci, která absolventům umožní budoucí výkon právnických a koncipientských profesí.

Obecným cílem bakalářského titulu je nabídnout kvalifikaci, která absolventům umožní budoucí výkon právnických a koncipientských profesí. -
Bakalář
Denní studium
Kombinované studium
6 roky
Němec, španělština, Francouzština, Gallegan, Angličtina, Italština
Zář 2021
13 Srp 2021
Kampus