BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Profesní vzdělávání v Nový Zéland - Zde naleznete bakalářské studium Profesní vzdělávání v Nový Zéland

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Profesionální studie Program je vynikající vzdělávací volba pro každého, kdo má zájem na pokračování úspěšné uplatnění po ukončení vysokoškolského vzdělání. Tento typ programu je třeba naučit studenty všechno, co potřebujete vědět o vstupu a uspět na pracovišti.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Bakalářské studium Profesní vzdělávání v Nový Zéland - Veškeré informace o bakalářském studiu Profesní vzdělávání v Nový Zéland. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nový Zéland zde!

1 Výsledky v Profesní vzdělávání, Nový Zéland Filter

Bakalář sociálních věd

The University of Waikato
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Budete zkoumat ovladače a vlivy za sebou lidstvo a proč se společnost chová určitým způsobem, když budete studovat bakaláře humanitních věd v oblasti Waikato. Stupeň se zaměřu ...

Čtěte více