BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Profesní vzdělávání v Spojené státy americké - Ferrum - Zde naleznete bakalářské studium Profesní vzdělávání v Spojené státy americké - Ferrum

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Pojem „odborné studie“ se používá k označení akademických programů, které jsou navrženy tak, aby co nejvíce přípravu pokud možno na pracovišti. Studenti se mohou dozvědět o určitém odvětví nebo všeobecné odborné pojmy, stejně jako významných profesních dovedností.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Profesní vzdělávání v Spojené státy americké - Ferrum - Veškeré informace o bakalářském studiu Profesní vzdělávání v Spojené státy americké - Ferrum Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Ferrum zde!

1 Výsledky v Profesní vzdělávání, Ferrum Filter

Bakalář ve zdravotnictví

Ferrum College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Program Zdraví a lidské výkony přispívá ke kvalitě života studentů Ferrum College a okolní komunity prostřednictvím vytváření a šíření znalostí, školení pedagogů a dalších odb ...

Čtěte více