close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium v Wiener Neustadt - Zde naleznete magisterské studium v Wiener Neustadt

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahrani… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahraničí pro studenty se zájmem v německém jazyce.

Toto město má bohatou historii vzdělávání. Austrálie je největší a první obchodní škola-Fachhoschule, stejně jako inženýrské centrum, Univerzita aplikovaných věd Wiener Neustadit se nachází zde.

Bakalářské studium v Wiener Neustadt - Veškeré informace o bakalářské studiu v Wiener Neustadt. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Wiener Neustadt zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Wiener Neustadt , Rakousko

Business Consultancy International (BCi) je vysoce kvalitní a náročný obchodní studijní program vyučovaný výhradně v angličtině.

Business Consultancy International (BCi) je vysoce kvalitní a náročný obchodní studijní program vyučovaný výhradně v angličtině. -
Bakalář
Denní studium
6 semestry
Angličtina
Zář 2021
07 Čvn 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory