BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Regionální plánování v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium Regionální plánování v Evropa

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Regionální plánování může zahrnovat učení o tom, kde umístit osady, jak efektivně likvidovat plýtvání danou komunitou nebo kdy upravit předchozí plány na ochranu životního prostředí. Programy po celém světě mohou být specifické pro oblast, kde je nabízena třída.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Bakalářské studium Regionální plánování v Evropa - Veškeré informace o bakalářském studiu Regionální plánování v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Regionální plánování, Evropa Filter

Geografie a regionální rozvoj

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Portuguese (Portugal)
Kampus

Cíle vzdělávání 1), aby se seznámili se základními teoriemi a koncepty geografie; 2) K získání základních pojmů v oblasti životního prostředí, územní plánování a rozvoj a geog ...

Čtěte více