BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Regionální plánování v Portugalsko - Zde naleznete bakalářské studium Regionální plánování v Portugalsko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studenti z celého světa se mohou zapsat do programů, které studují regionální plánování. Pochopení pozemku, infrastruktury a sídel v dané oblasti umožňuje vyhodnotit, jak nejlépe využít tento prostor. Témata studia mohou zahrnovat odstraňování odpadu nebo bezpečné místo pro osídlení.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Bakalářské studium Regionální plánování v Portugalsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Regionální plánování v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Regionální plánování, Portugalsko Filter

Geografie a regionální rozvoj

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Portuguese (Portugal)
Kampus

Cíle vzdělávání 1), aby se seznámili se základními teoriemi a koncepty geografie; 2) K získání základních pojmů v oblasti životního prostředí, územní plánování a rozvoj a geog ...

Čtěte více