BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Regionální plánování - Zde naleznete bakalářské studium Regionální plánování

Bakalářský titul je často prvním vysokoškolským akademickým oceněním, které sleduje učenec. Každý program může mít různé předpoklady, ale nejvíce prostě vyžaduje vysokoškolský diplom. Studenti na plný úvazek mohou dokončit tento program za čtyři roky.

Co je to bakalář v regionálním plánování? Je to vysokoškolský program zaměřený na základní teorie a koncepce územního plánování a vývoje. Studenti se mohou naučit interpretovat krajinu a sledovat prostředí. Každá univerzita může nabízet mírně odlišné programy. Požadované kurzy se však mohou podobat regionálním a státním plánům, komunitnímu a hospodářskému rozvoji, společenské změně v rozvojových zemích, venkovské, městské a regionální ekonomice a světovým městům a globalizaci.

Někdo v tomto programu se může naučit řídit fyzické změny v regionu prostřednictvím technologií, včetně grafických informačních systémů, statistické analýzy a nástrojů 3D modelového modelování. Studenti by také mohli zlepšit své organizační a komunikační dovednosti, což jim pomůže připravit je na spolupráci s ostatními v oboru.

Žadatelé často chtějí znát náklady na bakalářský titul; nicméně neexistují žádné stanovené náklady. To znamená, že lidé potřebují kontaktovat školu, kterou chtějí navštěvovat, aby získali přesný odhad výuky.

Bakalář v oblasti územního plánování může připravit učitele pro různé kariéry v neziskových organizacích nebo městských plánech. Někteří studenti mohou dokonce využít své dovednosti, které lze přenést, aby získaly pracovní místa nesouvisející s regionálním plánováním. Příklady kariéry spojené s tímto stupněm zahrnují regionální projektanty, komunitní projektanty, architektonické poradce a administrátory dárků. Lidé s tímto vzděláním mají také příležitost zlepšit své znalosti územního plánování prostřednictvím magisterského studia.

Tento typ bakalářského studia může být k dispozici na univerzitách po celém světě. Dokonce ani v případě, že v blízkosti osoby nejsou žádné školy, může být kurzy online. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

2 Výsledky v Regionální plánování Filter

BSC V geografie a regionální rozvoj

Igbinedion University, Okada
BSc
Bře 2021
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Základním cílem odboru je poskytovat správné empirické a teoretické školení, které umožní studentům pochopit, analyzovat a interpretovat prostorových modelů lidských činností ...

Čtěte více

Geografie a regionální rozvoj

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Portuguese (Portugal)
Kampus

Cíle vzdělávání 1), aby se seznámili se základními teoriemi a koncepty geografie; 2) K získání základních pojmů v oblasti životního prostředí, územní plánování a rozvoj a geog ...

Čtěte více