Filter
Bakalářské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Scénáristika - Zde naleznete bakalářské studium Scénáristika

Vydělávat Bakalář v oboru scenáristiky je skvělá příležitost pro ty jednotlivce, kteří chtějí zlepšit své psaní a aby jejich vášeň realitou. Studenti získání vzdělání v oboru scenáristiky mohou pracovat v umění, zábavy a rekreace průmyslu.

Co je bakalářské studium scenáristiky? Akademicky, to je způsob vybavit studenty se základní znalosti pro úspěch v kariéře scenáristiky, se zaměřením na vizuální vyprávění. Je směsí studie z různých oborů, jako humanitní, anglicky, filozofie, historie a výtvarného umění vzdělávat studenty dovednosti potřebné pro scenáristiky průmysl. Účastníci programu získají silný pochopení propojenější charakter téma, příběh, akce, znak, vizualizací a dialogu. Kromě toho, míra podporuje spolupráci a globální interakce s vrstevníky a fakulty podnítit kreativitu a fantazii.

Existuje několik důvodů, proč se studenti rozhodnou se získat titul bakaláře scenáristiku míře. Například program učí řadu dovedností, jako je psaní pro televizi a film, střední konverze, komponenty skriptu, a přepisování a úpravy scénáře. Studenti mohou očekávat, že se kurzy v oblasti humanitních, řečnictví, tvůrčí psaní, angličtina, Shakespeare, literární teorie, scenáristické workshopy, psaní, publikování, a historie.

Náklady na program se liší a závisí na univerzitě. Osnovy trvá od tří do čtyř let. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby budoucí student na výzkum škol pečlivě zajistit, aby program, který nabízí vyhovuje jejich cíle.

Absolventi programu se nacházejí často ve vysoké poptávce po stále více konkurenčním kariéru, jako scenáristů, režisérů a producentů v televizi, filmu, a sdělovacími prostředky. Další možnosti kariéry jsou pracovní místa, jako editoři, dramatiků, autorů a novinářů.

Řada mezinárodních příležitostí pro program existovat z různých vysokých škol. On-line kurzy jsou výjimečné volbou pro studenty, kteří žijí v izolovaných oblastech světa s malým přístupem k zařízení. Web-based volby také zaměřit na studenty, kteří vyžadují flexibilní rozvrh. Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Scénáristika

South Gate Society Arts Center

Scénářů Stupeň čtyři roky se zaměřuje na rozvíjení znalostí žánrů, praktickou aplikaci a publikační činnosti, při budování platforem, sítí a učení dovednosti každý umělec ... [+]

Scénářů Stupeň čtyři roky se zaměřuje na rozvíjení znalostí žánrů, praktickou aplikaci a publikační činnosti, při budování platforem, sítí a učení dovednosti každý umělec, podnikatel potřebuje budovat své podnikání a značku.

Dozvíte se nejen řemeslo psaní, ale také naučit ovládat nástroje a techniky vybudovat kariéru jako spisovatel.

Začněte svůj první ročník s nadací ve všech formách tvůrčího psaní. Druhý ročník vás seznámí s historií a analýzu ze scénářů se zaměřením na Hollywood a globální kina s výukou na 3 zákona struktura, Copyright, Psaní pro rozpočet, provádějící výzkum, a umění na hřišti. Třetí ročník rozšiřuje studiem současného filmu a přizpůsobení se zaměřením na dokumentární a experimentální scénářů. Budete rozvíjet své dovednosti v oblasti vývoje postav a autentický dialog, zároveň učí, jak napsat recenzi filmu, synopse, analýzu skript a filmografii. Ve svém čtvrtém ročníku, můžete napsat celovečerní scénář a dotazů agenty, zatímco výzkum pobytový program pro umělce, stejně jako vypracování marketingové strategie, žádosti o grant, a rafinované sprch.... [-]

Dánsko Aalborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victorian College of the Arts

Bakalář výtvarných umění (scénářů) poskytuje školení v mnoha aspektech scénářů prostřednictvím přednášek, tříd, filmové projekce, on-set zkušenosti a intenzivní modulů. S ... [+]

Bakalář výtvarných umění (scénářů) Bakalář výtvarných umění (scénářů) poskytuje školení v mnoha aspektech scénářů prostřednictvím přednášek, tříd, filmové projekce, on-set zkušenosti a intenzivní modulů. Studenti se zavazují jednotky v kině písemně, TV psaní, adaptace, psal pro hry a webový obsah, a účast na seminářích s Bachelor výtvarných umění (Film a TV) nasměruje studentům rozvíjet širší perspektiva a tvoří kreativní partnerství. Studenti se rovněž zavazují kritických studií předměty, které zavádějí je do praxe kritické sebereflexe v kontextu širších dobových uměleckých postupů, stejně jako příležitost umístit volitelných z jiných oborů v celé viktoriánské College of the Arts, a University of Melbourne. Na konci tří let budete moci psát profesionálně pro různé obrazovky médií a získaly pevný základ v mnoha obecné dovednosti, jako např. prezentace odborné práce, dávání a přijímání zpětné vazby a pracovat v tvůrčích týmů. Absolventi jsou úspěšné na domácích i zahraničních filmových festivalech, vyhrál řadu ocenění s jejich produkcí. Absolventi, zaměstnáno v průmyslu, mohou pracovat nejprve v asistent jakožto svobodná povolání. Mnozí z našich absolventů vývoji high-profil kariéru ve filmu, televizi nebo příbuzných průmyslových odvětví. ... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině