Filter
Bakalarske
Study type: Všechny Pace: Všechny

Bakalářské studium Self-Improvement - Zde naleznete bakalářské studium Self-Improvement

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Bakalářské studium Self-Improvement - Veškeré informace o bakalářském studiu Self-Improvement. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in Self-Improvement

Tennessee Technological University

Fakulta v oddělení cvičení, tělesné výchovy a wellness věří, že jednotlivci a společnost těží z fyzické aktivity. Posláním oddělení je podporovat zvýšenou kvalitu života ... [+]

Program / Odbor Poslání:

Fakulta v oddělení cvičení, tělesné výchovy a wellness věří, že jednotlivci a společnost těží z fyzické aktivity. Posláním oddělení je podporovat zvýšenou kvalitu života prostřednictvím účasti na fyzické aktivitě, cvičení a sportu pro lidi v Tennessee i mimo ni. K dosažení této mise nabízí oddělení:

základní program výuky otevřený studentskému orgánu TTU (kurzy fyzické aktivity),vysokoškolské programy v koučovánílicencování tělesné výchovy, předoperační terapie a pre-fyzikální terapie,Cíle programu a studijní výsledky vzděláváníProgram Cíl 1: Oddělení EXPW nabídne studentům, kteří splňují obecné vzdělání a volitelné požadavky, třídu aktivit mimo oblast týmu a individuální sportovní oblast.Program Cíl 2: Oddělení EXPW bude nabízet studijní programy v oblasti licencování tělesné výchovy, předoperační terapie, pre-fyzikální terapie, fitness a wellness a koučování a sportovní administrace.Studentské učení 1: Zkušenosti EXPW budou demonstrovat obsahové znalosti v jejich zvolené koncentraci.Studentská výuka č. 2: Majitelé společnosti EXPW budou schopni soutěžit o pracovní místa ve vybraném oboru, stejně jako studijní příležitosti pro absolventyMise... [-]
Spojené státy americké Cookeville
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině