BACHELORSTUDIES.CZ

Kombinované bakalářské studium v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium v Severní Amerika

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované bakalářské studium v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor in Business Management

Manhattanville College
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké New York + 1 více

Podnikatelské prostředí 21. století poskytuje výzvy a odměny pro ty, kteří jsou připraveni. Důraz na využití technologií, integraci obchodních konceptů a environmentálních otázek vás bude vyžadovat, abyste jako obchodního rozhodovacího pracovníka jste obeznámeni, flexibilní a připraveni se přizpůsobit novým paradigmům a požadavkům a dosáhnout toho na národní i mezinárodní úrovni. Manhattanville Business Management program vám poskytne základní znalosti o metodách, koncepcích a principech, které budou připraveny řešit výzvy budoucího podnikání.

Bakalář v oboru Business Administration

Wilmington College
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké Wilmington + 1 více

Business Administration major je vhodný pro studenty, kteří mají kariérní cíle zahrnující různé aspekty řízení, marketingu nebo financí. Ať už studenti hledají kariéru po absolvování kurzu ve společnosti Fortune 500 nebo jako podnikatelský start, budou prezentováni jak teoretickými, tak praktickými aplikacemi obchodních konceptů.

Bakalář podnikového vedení

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

Kurz Bachelor of Business Administration (BBA) je nabízen ve spolupráci s Paris Graduate School of Management, Francie (PGSM). Tento program připraví kandidáta na začátek profesionální kariéry v oblasti podnikové správy nebo řízení podniku. Tento kurz pomohl mnoha studentům analyzovat a hodnotit dovednosti v reálném životě pro jakékoliv pracovní situace nebo prostředí, které mohou být v budoucnu součástí.

Bakalář v resortu Rekreační a pohostinství Management

Slippery Rock University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Slippery Rock

Cestovat! Dobrodružství! Vzrušující místa! Nepoužívejte jen snít o tom, žít! Buďte součástí dynamického a rostoucího rekreačního střediska, pohostinnosti, řízení událostí a cestovního ruchu. Pokud se domníváte, že jste manažer konferenčních služeb, plánovač speciálních akcí, manažer recepce, rekreační manažer resortu nebo generální manažer, je pro vás to Slippery Rock University místo pro pohostinství, řízení pohostinství a oddělení cestovního ruchu Slippery Rock University !

Bakalářská ve strojírenství

West Virginia University | Institute of Technology
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Beckley + 1 více

© Our ABET akreditovaný program je strukturována tak, aby tyto dovednosti rozvíjet tím, že nabízí nadace kurzy ve strojírenství, jako jsou termodynamiky, konstruování strojů, přenos tepla, mechanické vibrace, řídících systémů a vědy o materiálech.

Bakalář aplikované vědy ve správě technologie

Washburn University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Topeka + 3 více

Program bakalářského programu aplikované vědy v technologii je určen pro studenty, kteří absolvovali studium v ​​oblasti technických oborů. Je navržen tak, aby vám poskytoval kvalifikační předpoklady pro vaše technické kurzy bez opakování studijních prací k dosažení bakalářského titulu.

Bakalář umění v integrální transpersonální psychologii (ITP-ba)

Ubiquity University
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Mill Valley

Tento BA program je určen pro mladé lidi motivované duchu inovace a nové nápady, kteří vědí, že mají přítomnost a budoucnost jako protagonistů, inovátorů a kulturních reklam.

Bakalář v online designu interiéru

Yorkville University
Online forma Kombinované 3 roky Leden 2020 Kanada Toronto

Bakalář designu interiérů nabízí studentům možnost spojit se, spolupracovat, inovovat a vylepšovat svět kolem nich prostřednictvím designu. Navržený pro kreativní myšlení s nadšením pro estetiku a funkci, program položí základy pro vytváření krásných, praktických, zdravých a bezpečných prostor.

Bakalář architektonických studií

Carleton University Undergraduate
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Kanada Ottawa + 1 více

Carletonův bakalář architektonických studií se zaměřuje na znalosti, zkušenosti, kreativitu a představivost. Náš program vás nabádá k prozkoumání nápadů prostřednictvím vytváření, vyhodnocování myšlenek v kontextu lidské zkušenosti a uplatnění tvořivosti prostřednictvím psaní, tvorby modelů, kreslení, digitálních médií a prezentací.

Bakalářský titul v oboru počítačového inženýrství

Marconi International University - Miami
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Miami + 2 více

Cílem bakalářského studia v oboru počítačového inženýrství je připravit studenty, aby se zrali v profesionálech, kteří mají aktivní úlohu ve svém oboru. Program, který činí 120 semestrálních kreditů akademického úspěchu, je nabízen ve smíšené podobě.

Bakalář aplikovaných věd

California Southern University
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 6 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Costa Mesa + 1 více

CalSouthern je bakalář aplikovaných věd je určen pro ty, kteří mají nahromaděné vysokoškolské kurzy kredity, ale vzhledem k životním okolnostem, nikdy dokončil svůj titul.

Mercy College
Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights + 4 více

Bakalář v trestním soudnictví (online)

Clarks Summit University Online
Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online + 1 více

Budete připraveni na kariéru v donucovacích, soudních a opravných systémech, jak získáte jedinečnou základnu v teologii, sociologii a psychologii spolu s vykupitelským, etickým a servisním zaměřením na poli.

Správa stupeň (on-line)

Universidad Tecmilenio
Online forma Kombinované 9 semestry Červenec 2020 Mexiko Mexico Online

profesionální správa, můžete použít své znalosti a rozvíjet: společností jakékoliv rotace, národních a mezinárodních neziskových organizací

Bakalář v oboru psychologie

Northern Arizona University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Flagstaff + 2 více

Tento stupeň vám umožní rozvinout řadu dovedností písemné a ústní komunikace, kritické myšlení, mezilidských vztahů, analýzu a syntézu nezbytné pro vědeckého bádání na poli psychologie.