BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Společenské vědy v Austrálie - Wagga Wagga - Zde naleznete bakalářské studium Společenské vědy v Austrálie - Wagga Wagga

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Sociální vědy se zaměřují na studium sociálních vztahů a lidské společnosti. Kurzy v rámci společenských věd připravují studenty na řadu kariér, které se zabývají lidmi nebo systémy ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Jediným poskytovatelem dalšího vzdělávání v této oblasti je areál Karlovy Sturt univerzity. Nicméně, jiné instituce se objevují, když dokonce i populární Univerzity zájem o vytvoření center zde.

Bakalářské studium Společenské vědy v Austrálie - Wagga Wagga - Veškeré informace o bakalářském studiu Společenské vědy v Austrálie - Wagga Wagga Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Wagga Wagga zde!

1 Výsledky v Společenské vědy, Wagga Wagga Filter

Bakalář sociální práce

Charles Sturt University
Bakalář
Bře 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Pokud jste praktikující nebo ctižádostivý manažer zdravotnických služeb a hledáte formální kvalifikaci, která doplní vaše předchozí kvalifikace nebo zkušenosti, je pro vás Mas ...

Čtěte více