Filter
Bakalářské studium
Dánsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Společenské vědy v Dánsko - Zde naleznete bakalářské studium Společenské vědy v Dánsko

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Kurzy v sociálních vědách připravují studenty k zapojení do lidské společnosti. Prostřednictvím kurzů, jako je ekonomie, politologie, antropologie, sociologie, historie a psychologie, mohou studenti lépe porozumět tomu, jak funguje svět kolem nich.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Bakalářské studium Společenské vědy v Dánsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Společenské vědy v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Kurzy | MSc | MA

1 Výsledky v Společenské vědy, Dánsko

University of Southern Denmark

S programem v evropských studiích, který se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a porozumět vývoji v Evropě - včetně regionů Evropy. ... [+]

Bakalář v evropských studiích

Nová Evropa

Evropa v těchto dnech čelí rychlému rozvoji. Za posledních dvacet let se změnila mapa Evropy. Hlavní rozdělení konstituované studenou válkou zmizelo. I když se objevily nové konflikty a vznik nových národních států přivedl nové hranice, dnes se Evropa vyznačuje komplexní spoluprací přes hranice.

Probíhá na mnoha úrovních, od národní po regionální a místní, včetně přeshraniční regionální spolupráce.

O programu

S novým studijním programem v evropských studiích, který se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a porozumět vývoji v Evropě - včetně regionů Evropy.... [-]

Dánsko Odense
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině