Filter
Bakalářské studium
Dánsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Společenské vědy v Dánsko - Zde naleznete bakalářské studium Společenské vědy v Dánsko

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Kurzy v sociálních vědách připravují studenty k zapojení do lidské společnosti. Prostřednictvím kurzů, jako je ekonomie, politologie, antropologie, sociologie, historie a psychologie, mohou studenti lépe porozumět tomu, jak funguje svět kolem nich.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Bakalářské studium Společenské vědy v Dánsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Společenské vědy v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Kurzy | MSc | MA

1 Výsledky v Společenské vědy, Dánsko

University of Southern Denmark

Pomocí nového studijního programu v oboru evropských studií, která se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a ... ... [+]

Bakalář v oboru evropských studií Evropa čelí rychlý vývoj v těchto dnech. Za posledních dvacet let, mapa Evropy změnila. Hlavní divize tvoří studené války zmizel. Ačkoli nové konflikty vznikly a vznik nových národních států vypracovala nové hranice, dnes Evropa se vyznačuje komplexní spolupráce přes hranice. To se odehrává na mnoha úrovních, od národních k regionálním a místním, včetně přeshraniční regionální spolupráce.Pomocí nového studijního programu v oboru evropských studií, která se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a pochopení vývoje v Evropě - včetně regionů Evropy. V důsledku toho budete mít kvalifikace k účasti v procesu utváření Evropy v budoucnosti prostřednictvím práce v rozvojových projektů řízených soukromých podniků, vládních institucí, nevládních organizací a evropských institucí. Campus Sønderborg je vhodně umístěna v historicky sporné pohraniční oblasti se poskytnout studentům s autentickým evropské regionální pohled na rozvoji, jakož i mezinárodní atmosféra.... [-]

Dánsko Odense
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině