Filter
Bakalářské studium
Dánsko Aalborg Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Sport v Dánsko - Aalborg - Zde naleznete bakalářské studium Sport v Dánsko - Aalborg

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Program nebo kurz ve sportu obecně připravuje studenty pro správu sportovní týmy, se stal senior trenérem sportu studenti volí soustředit se na, se stal učitelem tělesné výchově nebo zadat libovolné blízce příbuzné obory.

Dánsko, oficiálně Dánské království, je suverénní stát v severní Evropě, která se nachází jihozápadně od Švédska, na jihu Norska, a ohraničený na jihu Německa.

Aalborg je průmyslové město v Severní Jutsko, Dánsko. Má hlava počet více než 100.000 obyvatel. Aalborg je také nazýván univerzitní město, protože je má 3 univerzit a vysokých škol, jejichž studenti 2 lidu účty pro velké procento z celkové populace ve městě.

Bakalářské studium Sport v Dánsko - Aalborg - Veškeré informace o bakalářském studiu Sport v Dánsko - Aalborg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko - Aalborg zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Sport, Aalborg

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University College of Northern Denmark

Chcete se podílet na koordinaci a poskytování sportovních a volnočasových akcí? Jste přirozený vůdce a manažer? Hledáte příležitost zapojit širokou škálu zúčastněných str ... [+]

O tomto studijním programu jedna z nejvlivnějších osob dánského sportovního průmyslu uvádí:

„Sport apeluje na mnoho lidí v naší populaci as tímto novým vzděláním můžeme vytvořit synergii mezi zájmem o sport a zdravým obchodním přístupem založeným na relevantních nástrojích pro analýzu a řešení otázek souvisejících s obchodem. v průmyslu, kde je nyní důležitější než kdy jindy, že jsme kompetentní v oblasti trhu a služeb zaměřených na udržení silné pozice v době zvýšené konkurence “.

Flemming Østergaard Bývalý generální ředitel FC Copenhagen a předseda Parken Sport

Chcete se podílet na koordinaci a poskytování sportovních a volnočasových akcí? Jste přirozený vůdce a manažer? Hledáte příležitost zapojit širokou škálu zúčastněných stran?... [-]

Dánsko Aalborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině