close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Statistika v Spojené státy americké - Jižní Karolína - Zde naleznete bakalářské studium Statistika v Spojené státy americké - Jižní Karolína

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.MSc in Statistics poskytuje nápady a nástroje, používané v téměř všech profesí v odvětví včetně bankovnictví / financí, vláda, l… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

MSc in Statistics poskytuje nápady a nástroje, používané v téměř všech profesí v odvětví včetně bankovnictví / financí, vláda, lékařský výzkum, farmaceutického průmyslu a internetových společností.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Statistika v Spojené státy americké - Jižní Karolína - Veškeré informace o bakalářském studiu Statistika v Spojené státy americké - Jižní Karolína Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Jižní Karolína zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of South Carolina
Columbia, Spojené státy americké

Oddělení statistiky má poslání výuky, výzkumu a služby, které splňují prostřednictvím absolventa a poučení, špičkového výzkumu a odborného poradenství.

Oddělení statistiky má poslání výuky, výzkumu a služby, které splňují prostřednictvím absolventa a poučení, špičkového výzkumu a odborného poradenství. -
Bakalář
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde