BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Stavební inženýrství v Spojené království - Zde naleznete bakalářské studium Stavební inženýrství v Spojené království

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Bakalářské studium Stavební inženýrství v Spojené království - Veškeré informace o bakalářském studiu Stavební inženýrství v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

1 Výsledky v Stavební inženýrství, Spojené království Filter

BEng (Hons) v civilním a konstrukčním inženýrství

University of Bradford
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Tento program BEng vám vybaví základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali tvůrčími civilními a stavebními inženýry, schopnými plánování, navrhová ...

Čtěte více