BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenský management v Itálie - Parma - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenský management v Itálie - Parma

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Chcete-li získat titul v oboru inženýrství managementu je připravit se na technicky intenzivní kariéry v podnikání. V tomto oboru se studenti také seznámí s nejlepší obchodní praxí a inženýrské vědy tím, že kurzy v oblasti vývoje produktů, výrobní konstrukce a průmyslového inženýrství, abychom jmenovali alespoň některé.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Bakalářské studium Strojírenský management v Itálie - Parma - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenský management v Itálie - Parma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Parma zde!

1 Výsledky v Strojírenský management, Parma Filter

Bakalářský inženýrství

University of Parma
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Kulturním a profesionálním cílem studijního oboru v oblasti manažerského inženýrství je vytvořit odborníky, kteří jsou schopni naplnit organizační a manažerské role, pro které ...

Čtěte více