BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenský management v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenský management v Itálie

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Studenti technických věd učit jak konstrukční principy inženýrství a zásady použití technologie. Toto pole se zaměřuje na využití pojmy a plány produkované techniky pro použití při řešení technologických problémů v různých reálných situacích.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Bakalářské studium Strojírenský management v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenský management v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

2 Výsledky v Strojírenský management, Itálie Filter

Bakalářský inženýrství

University of Parma
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Kulturním a profesionálním cílem studijního oboru v oblasti manažerského inženýrství je vytvořit odborníky, kteří jsou schopni naplnit organizační a manažerské role, pro které ...

Čtěte více

Bakalářské studium v oboru Management Engineering (vyučováno v italštině)

University Of Bergamo
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Kampus

Cílem předmětu je poskytnout spolu se základní řadou kompetencí týkajících se průmyslového inženýrství důkladnou znalost managementu, organizace podnikání, řízení dodavatelské ...

Čtěte více