BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenský management v Spojené státy americké - Dayton - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenský management v Spojené státy americké - Dayton

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

V oboru inženýrství managementu nabízí studentům potřebné nástroje pro zadávání technicky cílenou obchodní svět. Během studií se studenti pochopili nejlepší obchodní praktiky a natvrdlý kostrbatý inženýrské vědy se zaměřením na témata, jako je technologie výroby, výrobní konstrukce a průmyslového inženýrství.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dayton je šesté největší město v USA, a je domov pro dvě hlavní univerzity, University of Dayton a Wright State University. V roce 2009 byl Dayton také oceněn jako Forbes 10. nejlepší metropolitní oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Bakalářské studium Strojírenský management v Spojené státy americké - Dayton - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenský management v Spojené státy americké - Dayton Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Dayton zde!

1 Výsledky v Strojírenský management, Dayton Filter

Bakalář v oboru: obchodní administrativa, strojírenství, biologie (2 + 2 programy)

Sinclair Community College
Bakalář
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Sinclair Community College poskytuje zahraničním studentům s cenově dostupný způsob, jak vydělat bakalářský titul.

Čtěte více