BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenský management v Spojené státy americké - Město Oklahoma - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenský management v Spojené státy americké - Město Oklahoma

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Studie ve strojírenství řízení připravit studenty na kariéru v oblasti obchodu a techniky. Při získávání tohoto druhu stupně, studenti jsou schopni získat hluboké porozumění osvědčených obchodních postupů a technických věd, se zaměřením na vývoj produktů, výrobě stavebních a průmyslových staveb.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Oklahoma City je hlavním městem stavů of Oklahoma, USA. Spolu s vysokoškolskými zařízeními město má spoustu veřejných kariérového poradenství a technologických center vzdělávání.

Bakalářské studium Strojírenský management v Spojené státy americké - Město Oklahoma - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenský management v Spojené státy americké - Město Oklahoma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Město Oklahoma zde!

1 Výsledky v Strojírenský management, Město Oklahoma Filter

Bakalářský inženýrský management

McGovern Education Group
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský inženýrský management je čtyřletý bakalářský titul inženýrského managementu, což je pole, které překlenuje propast mezi inženýrským a podnikovým řízením. ...

Čtěte více