BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Čína - Suzhou - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Čína - Suzhou

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Absolventi bakalářského studia oboru strojního inženýrství budou schopni pracovat v různých odvětvích v oblastech, jako je vývoj a konstrukce strojů, rozvoje a řízení výrobních procesů a mechanismů řízení energií. Míra se zabývá aplikací fyzikálních principů, jako je pohyb, energie a termodynamiky s cílem vytvořit řešení inženýrských problémů.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Toto město je historické a kulturní centrum v Číně. Velká část kultury byl ovlivněn počtem škol najdete zde. Různí lidé, kteří přicházejí studovat na školách, jako jsou univerzity vědy a technologie Suzhou učinily město živější a krásné.

Bakalářské studium Strojírenství v Čína - Suzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Čína - Suzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Suzhou zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Suzhou Filter

BEng Mechatronika a robotické systémy

西交利物浦大学
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Mechatronika a robotické systémy jsou nová odvětví ve strojírenství, která jsou použitelná v každém sektoru společnosti. Dálkově ovládaná vozidla na Marsu, programovatelné pra ...

Čtěte více