BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Čína - Jinzhou - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Čína - Jinzhou

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Strojírenství je různorodá inženýrská disciplína, protože je známo, že je nutné vzít výrobek od nápadu na trh. Nezbytné ke splnění tohoto úkolu dovednosti patří schopnost navrhovat na funkčnost, estetiku a životní prostředí bude výrobek použit v.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Bakalářské studium Strojírenství v Čína - Jinzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Čína - Jinzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Jinzhou zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Jinzhou Filter

Bakalářský studijní program Mechanický design, výroba a automatizace (strojní výroba a automatizace)

Liaoning University of Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Hlavním cílem je kultivace aplikovaných talentů strojírenských technologií s všestranným rozvojem morálky, inteligence a postavy, které mají schopnost rozvíjet, zkoumat a tech ...

Čtěte více