BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Česká republika - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Česká republika

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Široký rozsah znalostí, jakož i sortiment metod a dovedností jsou nezbytné ve strojírenství. Toto téma je různorodá, protože je základem navrhování a výrobu vše od malých jednotlivých dílů i zařízení pro velké systémy.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Bakalářské studium Strojírenství v Česká republika - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

2 Výsledky v Strojírenství, Česká republika Filter

Bakalář v teoretických základech strojírenství

Czech Technical University in Prague
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Teoretické základy strojírenství připravují studenty především na další studium v magisterském studijním programu Strojírenství. Fakulta strojního inženýrství Czech Technical ...

Čtěte více

Bakalářský v oboru strojírenství

Czech Technical University in Prague
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský program "Strojní inženýrství" je kratší formou vysokoškolského vzdělávání, zaměřené na praktický profesní profil absolventů. Absolventi bakalářského studijního prog ...

Čtěte více