BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Španělsko - León - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Španělsko - León

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Bakalář v oboru strojního inženýrství programu se věnuje vývoji a údržbě systémů používaných ke kontrole a transformovat energii. Technické dovednosti usnadněno zajistit, aby absolventi vyvíjet a vyrábět přístroje používané k lidský život mnohem jednodušší. Inženýrství kurz zahajuje kariéru v celé řadě oblastí od medicíny ke vzdělání mezi ostatními.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Bakalářské studium Strojírenství v Španělsko - León - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Španělsko - León Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - León zde!

1 Výsledky v Strojírenství, León Filter

Titul v oboru strojírenství

Universidad de Leon
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Trénujeme odborníky, kteří jsou vysoce vyškoleni s průřezovým charakterem, kteří jsou vyškoleni pro výkon své profese v oboru strojírenství a integrují se do multidisciplinárn ...

Čtěte více