BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Botswana - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Botswana

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Strojírenství je široké téma, že zahrnuje výrobu všech věcí. Věda potřebné k výrobě jednotlivých částí strojů a zařízení a znalosti nezbytné, aby tyto části pracují ve shodě, jsou zahrnuty ve strojírenství.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Bakalářské studium Strojírenství v Botswana - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

2 Výsledky v Strojírenství, Botswana Filter

BEng Mechatronika

Botswana International University Of Science And Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Program je navržen tak, aby produkoval inženýry znalé a kompetentní využívat nové a vznikající technologie, které jsou zásadní pro udržení konkurenceschopného odvětví moderní ...

Čtěte více

BEng Mechanical

Botswana International University Of Science And Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Tento program je navržen tak, aby reagoval na vyvíjející se potřeby moderní společnosti.

Čtěte více