BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Fidži - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Fidži

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Strojírenství je různorodá inženýrská disciplína, protože je známo, že je nutné vzít výrobek od nápadu na trh. Nezbytné ke splnění tohoto úkolu dovednosti patří schopnost navrhovat na funkčnost, estetiku a životní prostředí bude výrobek použit v.

Ministerstvo školství často dohlíží na výcvik na Fidži. Vláda fidžijský nabízí částečné sponzorství pro studenty, kteří spravují navštěvovat instituce vyššího vzdělávání. To umožnilo vysokoškolská zápis zdvojnásobit v uplynulých letech.

Bakalářské studium Strojírenství v Fidži - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Fidži. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Fidži zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Fidži Filter

Bakalář strojního inženýrství

University of the South Pacific USP
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský inženýrský titul je čtyřletý program zahrnující třicet dva kurzů, osmi na úrovni 100, osm na úrovni 200, šestnáct na úrovni 300 a jeden prvek průmyslových příloh a ...

Čtěte více