BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Finsko - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Finsko

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Strojírenství je výroba produktů, které se pohybují. To zahrnuje celý výrobní proces od navrhování nápad pro položku, k pochopení mechaniky nezbytné, aby položku práce, k výrobě dokončené položky k začlenění této položky do větších systémů.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Bakalářské studium Strojírenství v Finsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Finsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Finsko zde!

4 Výsledky v Strojírenství, Finsko Filter

Bakalář Strojní a výrobní technologie (BEng) \ t

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Absolventi strojírenské a výrobní technologie mají potřebné konstrukční, výrobní a automatizační dovednosti potřebné ve strojírenství. Kromě toho jsou dobře orientovaní v tech ...

Čtěte více

Bakalář ve strojírenství, Lappeenranta

LAB University of Applied Sciences
Bakalář
01 Srp 2021
<
Denní studium
<
4 roky
20 Led 2021
Angličtina
Kampus

Studijní program ve strojírenství vás připraví na mezinárodní kariéru v oborech konstrukce strojů a automatizace, plánování výroby a výzkumu a vývoje.

Čtěte více

Bachelor inženýrství, strojírenství

Savonia University of Applied Sciences
Bakalář
Srp 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů, pro ...

Čtěte více

Bakalářský program ve strojírenství (dvojitý titul)

LUT University
Bakalář
Srp 2021
<
Denní studium
<
3 roky
20 Led 2021
Angličtina
Kampus

Moderní strojírenství je kombinací kreativního vývoje produktů, designu a modelování, efektivní výroby, automatizace, robotiky a efektivního řízení lidí a zboží. Bakalářský pr ...

Čtěte více