BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Hongkong - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Hongkong

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Strojírenství je široké téma, že zahrnuje výrobu všech věcí. Věda potřebné k výrobě jednotlivých částí strojů a zařízení a znalosti nezbytné, aby tyto části pracují ve shodě, jsou zahrnuty ve strojírenství.

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Bakalářské studium Strojírenství v Hongkong - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong zde!

2 Výsledky v Strojírenství, Hongkong Filter

Bakalář strojního inženýrství

City University of Hong Kong
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Hlavním cílem je připravit studenty se solidním zázemím s požadovanými základními znalostmi z oblasti strojírenské mechaniky, materiálového inženýrství, mechanického navrhován ...

Čtěte více

Program bakalářského inženýrství (vyznamenání) ve strojírenství

Hong Kong Polytechnic University
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
31 May 2021
Angličtina
Kampus

Katedra strojního inženýrství sloučila dva vysokoškolské programy, BEng (Hons) ve strojírenství a BEng (Hons) v analýze produktů a konstrukčním designu, do BEng (Hons) schémat ...

Čtěte více