BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Itálie

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Strojírenství je různorodá inženýrská disciplína, protože je známo, že je nutné vzít výrobek od nápadu na trh. Nezbytné ke splnění tohoto úkolu dovednosti patří schopnost navrhovat na funkčnost, estetiku a životní prostředí bude výrobek použit v.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Bakalářské studium Strojírenství v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Itálie Filter

Bakalář v oboru strojírenství (vyučován v italštině)

University Of Bergamo
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Kampus

Připravit všestranného odborníka schopného zvládnout řadu technických a organizačních aspektů průmyslu a sektoru služeb .; Poskytnout znalosti o metodických a provozních aspek ...

Čtěte více