BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Kazachstán - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Kazachstán

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Strojírenství je různorodá inženýrská disciplína, protože je známo, že je nutné vzít výrobek od nápadu na trh. Nezbytné ke splnění tohoto úkolu dovednosti patří schopnost navrhovat na funkčnost, estetiku a životní prostředí bude výrobek použit v.

Kazachstán, oficiálně Republika Kazachstán je stát ve střední Asii, s jeho menší část západně od řeky Ural ve východní Evropě.

Bakalářské studium Strojírenství v Kazachstán - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Kazachstán. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kazachstán zde!

2 Výsledky v Strojírenství, Kazachstán Filter

B.Sc. v oboru robotika a mechatronika

Nazarbayev University
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Program je prvním vysokoškolským studijním programem Robotika a mechatronika v Kazachstánu. Je to také jeden z prvních programů robotiky a mechatroniky na světě. Program bude ...

Čtěte více

Bakalář strojního a leteckého inženýrství

Nazarbayev University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Studijní program Mechanické a letecké inženýrství na School of Engineering je založen na inovativním vzdělávacím programu systémového vzdělávání (kde jsou inženýrské problémy ...

Čtěte více