close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Strojírenství v Lotyšsko - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Lotyšsko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu. Strojírenství je výroba produktů, které se pohybují. To zahrnuje celý výrobní proces od navrhování nápad pro položku, k pochopení mechaniky nezby… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Strojírenství je výroba produktů, které se pohybují. To zahrnuje celý výrobní proces od navrhování nápad pro položku, k pochopení mechaniky nezbytné, aby položku práce, k výrobě dokončené položky k začlenění této položky do větších systémů.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Bakalářské studium Strojírenství v Lotyšsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Lotyšsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lotyšsko zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Rezekne University of Applied Sciences
Rēzekne , Lotyšsko

Mechatronika je obor strojírenství založený na strojích, elektronice, hardwaru a technologiích řídicích systémů.

Mechatronika je obor strojírenství založený na strojích, elektronice, hardwaru a technologiích řídicích systémů. -
Bakalář
Denní studium
9 - 10 semestry
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory