BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Malta - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Malta

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Bakalář v oboru strojního inženýrství programu se věnuje vývoji a údržbě systémů používaných ke kontrole a transformovat energii. Technické dovednosti usnadněno zajistit, aby absolventi vyvíjet a vyrábět přístroje používané k lidský život mnohem jednodušší. Inženýrství kurz zahajuje kariéru v celé řadě oblastí od medicíny ke vzdělání mezi ostatními.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Bakalářské studium Strojírenství v Malta - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malta zde!

2 Výsledky v Strojírenství, Malta Filter

Bakalářský inženýrství

University of Malta
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Jeden z nejpopulárnějších kurzů s mezinárodními studenty na University of Malta je bakalář inženýrství (Hons). Tento program má dva proudy: bakalář inženýrství (vyznamenání) v ...

Čtěte více

BS ve strojírenství

AUM American University of Malta
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Strojní inženýři navrhují a vyrábějí vše od menších zařízení, jako jsou mikrovlnné trouby, až po větší systémy, jako jsou automobily a kosmické lodě. Strojírenství aplikuje ma ...

Čtěte více