BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Mexiko - Heroica Veracruz - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Mexiko - Heroica Veracruz

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Strojírenství je široké téma, že zahrnuje výrobu všech věcí. Věda potřebné k výrobě jednotlivých částí strojů a zařízení a znalosti nezbytné, aby tyto části pracují ve shodě, jsou zahrnuty ve strojírenství.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Veracruz je domovem mnoha známých univerzitách v Mexiku. Nejslavnější univerzita ve městě je Universidad Veracruzana, který poskytuje studentům bakalářského vzdělání 56 programů, 37 mistrů a 5 PhD.

Bakalářské studium Strojírenství v Mexiko - Heroica Veracruz - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Mexiko - Heroica Veracruz Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Heroica Veracruz zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Heroica Veracruz Filter

Bakaláře námořní architektury - učil ve španělštině

University of Veracruz - Universidad Veracruzana
Bakalář
španělština
Kampus

Poznámka: Tento Bachelor of programu Naval Architecture je vyučován pouze ve španělštině. La Carrera de Ingeniería Naval fue la primera que en existió El País, es otra de las ...

Čtěte více