BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Německo - Karlsruhe - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Německo - Karlsruhe

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Strojní inženýři téměř vždy je třeba mít schopnost analyzovat a designové objekty a systémy s pohybem. To zahrnuje malé jednotlivé díly, jako mikro-senzory a velké složité stroje, například řídicích systémů letadel a kosmických lodí.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Karlsruhe je město s horkými léty a má oceánské klima. Nachází se ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, Německo a je domovem pro více než 200.000 lidí. Město je známé pro své vysoké školy a dalších výborných zařízeních vyššího vzdělávání. Jejich hlavní oblasti výzkumu, vědy a techniky.

Bakalářské studium Strojírenství v Německo - Karlsruhe - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Německo - Karlsruhe Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Karlsruhe zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Karlsruhe Filter

Bakalářský v oboru strojírenství

Carl Benz School of Engineering
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský studijní program (B.Sc.) v oboru strojírenství (International) na škole Carl Benz je dokončen po dobu 3 let (6 semestrů). Program začíná tzv. Pre-Semester, přípravn ...

Čtěte více