BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Omán - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Omán

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Absolventi bakalářského studia oboru strojního inženýrství budou schopni pracovat v různých odvětvích v oblastech, jako je vývoj a konstrukce strojů, rozvoje a řízení výrobních procesů a mechanismů řízení energií. Míra se zabývá aplikací fyzikálních principů, jako je pohyb, energie a termodynamiky s cílem vytvořit řešení inženýrských problémů.

Vyšší vzdělávací systém v Ománu se provádí v pěti běžných světových jazyků a to angličtina, francouzština, španělština portugalština a čínštině mezi jiné jazyky. To eliminuje problém jazykových bariér v těchto vysokoškolských institucí mezi dalšími zahraničními studenty.

Bakalářské studium Strojírenství v Omán - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Omán. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Omán zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Omán Filter

ZA Strojírenství

German University of Technology in Oman
Bakalář
<
Denní studium
<
7 semestry
Angličtina
Kampus

Bakalářský inženýrský inženýrství (ME) v GUtech je přizpůsoben požadavkům sultanátu Ománu a širšího regionu, ale vychází z nejmodernějších poznatků získaných na RWTH Aachen, N ...

Čtěte více