BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Thajsko - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Thajsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Strojní inženýři téměř vždy je třeba mít schopnost analyzovat a designové objekty a systémy s pohybem. To zahrnuje malé jednotlivé díly, jako mikro-senzory a velké složité stroje, například řídicích systémů letadel a kosmických lodí.

Thajsko (ประเทศไทย), oficiálně Thajským královstvím (ราช อาณาจักร ไทย) je stát v jihovýchodní Asii na pobřeží Andamanského moře a Thajského zálivu. Hlavní město Bangkok stojí na začátku mnoha návštěvníků 'tras a zároveň moderní město, má bohaté kulturní dědictví.

Bakalářské studium Strojírenství v Thajsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Thajsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Thajsko zde!

3 Výsledky v Strojírenství, Thajsko Filter

B.Eng. Strojírenství (ME)

Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University
Bakalář
Srp 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Cílem Programu strojního inženýrství v SIITis je poskytnout efektivní vzdělávání budoucím technikům a dát jim schopnost plánovat, spravovat a spravovat nejnovější technologie. ...

Čtěte více

Bachelor inženýrství ve strojírenství

Asian University Thailand
Bakalář
Čvn 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Kampus

Program poskytuje znalosti a dovednosti související v široké oblasti strojírenství.

Čtěte více

B.Eng. v automobilovém konstrukční a výrobní inženýrství

Chulalongkorn University
Bakalář
<
Denní studium
<
9 semestry
Angličtina
Kampus

Automobilový průmysl je skutečně celosvětový obchod se skládá z mezinárodní multi-disciplinární funkcí v high-tech strojírenství, výrobě, design, výzkum a vývoj, logistika, ma ...

Čtěte více