BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Derby - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Derby

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Široký rozsah znalostí, jakož i sortiment metod a dovedností jsou nezbytné ve strojírenství. Toto téma je různorodá, protože je základem navrhování a výrobu vše od malých jednotlivých dílů i zařízení pro velké systémy.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Derby, rodné město Florence Nightingale, je také domovem jedné univerzity a školní areál od druhého. Existuje také mnoho výzkumných středisek a 15 veřejných knihoven (i více, pokud počítáme univerzitních knihoven).

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Derby - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Spojené království - Derby Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Derby zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Derby Filter

BEng (Hons) v strojírenství

University of Derby
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Získání zkušeností v oboru jako součást vašeho titulu posílí vaše dovednosti a profil jako moderní strojní inženýr. Umisťujeme studenty na firmy od malých a středních podniků ...

Čtěte více