BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Glasgow - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Glasgow

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Absolventi bakalářského studia oboru strojního inženýrství budou schopni pracovat v různých odvětvích v oblastech, jako je vývoj a konstrukce strojů, rozvoje a řízení výrobních procesů a mechanismů řízení energií. Míra se zabývá aplikací fyzikálních principů, jako je pohyb, energie a termodynamiky s cílem vytvořit řešení inženýrských problémů.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Glasgow je největší město ve Skotsku s populací asi 600.000 ve městě samotném, nebo přes 2 miliony, pokud okolní města na Clydeside aglomerace byly vzaty v úvahu.

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Glasgow - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Spojené království - Glasgow Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Glasgow zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Glasgow Filter

BEng (Hons) ve strojírenství elektronických systémů

Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Získejte kvalifikaci BEng při práci na statut Chartered Engineer se strojírenským strojírenským stupněm. Tento kurz je akreditován Institucí mechanických inženýrů. ...

Čtěte více