BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Southampton - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Southampton

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Široký rozsah znalostí, jakož i sortiment metod a dovedností jsou nezbytné ve strojírenství. Toto téma je různorodá, protože je základem navrhování a výrobu vše od malých jednotlivých dílů i zařízení pro velké systémy.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Southampton má silné odvětví vysokoškolského vzdělávání. Dva místní univerzity mají k dispozici celkem více než 40 tisíc studentů a jeden z nich se řadí mezi 100 nejlepších univerzit na světě.

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené království - Southampton - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Spojené království - Southampton Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Southampton zde!

2 Výsledky v Strojírenství, Southampton Filter

Titul v oboru letectví a astronautiky

University of Southampton Malaysia
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
06 Srp 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Svět aeronautiky a astronautiky je neuvěřitelně dynamický a zahrnuje špičkový design s pečlivou metodologií výzkumu. MŠMT v oboru letectví a astronautiky s University of South ...

Čtěte více

Titul v oboru strojírenství

University of Southampton Malaysia
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
06 Srp 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Strojírenství spojuje kreativitu a design s matematickými a vědeckými principy a dopady v celé řadě průmyslových odvětví. Strojní inženýři používají své tvůrčí, manažerské, te ...

Čtěte více