BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené státy americké - Los Angeles - Zde naleznete bakalářské studium Strojírenství v Spojené státy americké - Los Angeles

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Strojírenství je různorodá inženýrská disciplína, protože je známo, že je nutné vzít výrobek od nápadu na trh. Nezbytné ke splnění tohoto úkolu dovednosti patří schopnost navrhovat na funkčnost, estetiku a životní prostředí bude výrobek použit v.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kromě toho, že domov pro legendární Hollywood, Los Angeles je druhé největší město ve Spojených státech a největší v Kalifornii. To hostilo olympijské hry dvakrát a je rozdělen do 80 okresů a čtvrtích. Město je domovem tří veřejné vysoké školy a řada dalších institucí.

Bakalářské studium Strojírenství v Spojené státy americké - Los Angeles - Veškeré informace o bakalářském studiu Strojírenství v Spojené státy americké - Los Angeles Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Los Angeles zde!

1 Výsledky v Strojírenství, Los Angeles Filter

Strojírenství Major

Loyola Marymount University
Bakalář
Angličtina

Odborníci ve strojírenství se zabývají především věcmi, které se pohybují. Studenti programu LMU v oboru strojírenství se naučí porozumět tomu, jak se široký obor disciplíny t ...

Čtěte více