BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Chiayi City - Zde naleznete magisterské studium v Chiayi City

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Chia Yi je legendární město s řadou vynikajících univerzit, které připraví studenti Tchaj-wan se znalostmi a dovednostmi. Některé z vysokých škol v tomto městě patří, TATUNG institut obchodu a technologie, Nanhua University a National Chung Cheng University.

Bakalářské studium v Chiayi City - Veškeré informace o bakalářské studiu v Chiayi City. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chiayi City zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Business Administration

南华大学
BBA
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
čínština
Kampus

Bakalář kurzů Business Administration / kurzy odborného vzdělávání Bakalářský umístěn jako BBA, vzdělávací brankovou čáru „s pěstounských komunikace a spolupráce služby, vědom ...

Čtěte více