Filter
Bakalářské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Technické kreslení - Zde naleznete bakalářské studium Technické kreslení

Studenti, kteří mají zájem o lepší porozumění konkrétnímu předmětu, se mohou rozhodnout, že budou po ukončení střední školy absolvovat bakalářský studijní program. Tato vysokoškolská kvalifikace trvá průměrně čtyři roky.

Co je to bakalář v technickém kreslení? Technické kreslení je vypracování studie, které mohou použít architekti, inženýři a mechanika. Tyto podrobné výkresy obsahují pokyny pro konstrukci produktů, jako jsou například mikročipy a budovy. Požadované předměty budou záviset na přesné povaze technických výkresů, ale mohou zahrnovat popisnou geometrii, architektonický grafický výraz, architektonické kreslení a design, geometrii pro kreslení, gramotnost AutoCADu, konstrukční návrhy a elektrické systémy.

Učenci se učí manuálně a technikou kreslení pomocí počítače, která je připravuje pro práci v technologicky pokročilém oboru. Mechanické schopnosti zajišťují, že profesionálové dokáží přesně reprezentovat výrobky pomocí výkresů. Komunikační dovednosti, které se během těchto kurzů zlepšují, mohou pomoci s profesním a osobním životem studenta.

Cena bakaláře v technickém výkresu může záviset na škole, jeho umístění a délce trvání programu. Výuka může kolísat i ročně. To je důvod, proč žadatelé by měli zkoumat míru, kterou chtějí, a školu, kterou doufají, že se zúčastní.

Někdo s vysokoškolským vzděláním v technickém výkresu může mít mnoho kariérních příležitostí. Navrhované dovednosti v konstrukci se mohou dobře promítat do kariéry mimo technické kreslení, ale mnoho studentů se stává architektonickými tvůrci, výrobními konstruktéry, profesionály v oblasti konstrukčního inženýrství a dramaturgy elektroniky. Učenci, kteří doufají, že se stanou profesory nebo konzultanty, možná budou muset pokračovat ve svém vzdělávání prostřednictvím magisterského programu.

Bakalář v technických výkresech může být nabízen na vysokých školách, technických školách a univerzitách po celém světě. Může existovat i možnost účasti online. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Technické kreslení

Universidade da Coruña

Grade Technický Architektura je jediná učil v Haliči opravňuje držitele k výkonu regulovaného povolání technický architekt. Z tohoto tréninkového období je čtyři roky. ... [+]

Představení

El Stupeň technické architektury Je to jediná učil v Haliči opravňuje držitele k výkonu regulovaného povolání technický architekt. Z tohoto tréninkového období je čtyři roky.

Proč studovat na míru

Tento stupeň má řadu pracovních příležitostí, a to nejen ve španělském území, ale i na mezinárodní scéně.

Součástí oživení našeho hospodářství prochází rehabilitaci stávajících budov a vytváření efektivních budov nové výstavbě, což je důvod, proč vznik dobře vyškolených profesionálů musí působit jako techniků a manažerů stavebního procesu.

Budování ve všech jejích aspektech, absorbuje mnoho práce techniků a dělníků, a to jak stavební firmy všech velikostí a ve vedlejších průmysl společnosti.... [-]

Španělsko A Coruña
Září 2019
španělština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině