Filter
Bakalářské studium
Španělsko A Coruña Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Technické kreslení v Španělsko - A Coruña - Zde naleznete bakalářské studium Technické kreslení v Španělsko - A Coruña

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Technické kreslení v Španělsko - A Coruña - Veškeré informace o bakalářském studiu Technické kreslení v Španělsko - A Coruña Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - A Coruña zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Technické kreslení, A Coruña

Universidade da Coruña

Grade Technický Architektura je jediná učil v Haliči opravňuje držitele k výkonu regulovaného povolání technický architekt. Z tohoto tréninkového období je čtyři roky. ... [+]

Představení

El Stupeň technické architektury Je to jediná učil v Haliči opravňuje držitele k výkonu regulovaného povolání technický architekt. Z tohoto tréninkového období je čtyři roky.

Proč studovat na míru

Tento stupeň má řadu pracovních příležitostí, a to nejen ve španělském území, ale i na mezinárodní scéně.

Součástí oživení našeho hospodářství prochází rehabilitaci stávajících budov a vytváření efektivních budov nové výstavbě, což je důvod, proč vznik dobře vyškolených profesionálů musí působit jako techniků a manažerů stavebního procesu.

Budování ve všech jejích aspektech, absorbuje mnoho práce techniků a dělníků, a to jak stavební firmy všech velikostí a ve vedlejších průmysl společnosti.... [-]

Španělsko A Coruña
Září 2019
španělština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině