BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Technické kreslení v Španělsko - Coruña - Zde naleznete bakalářské studium Technické kreslení v Španělsko - Coruña

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Technické kreslení v Španělsko - Coruña - Veškeré informace o bakalářském studiu Technické kreslení v Španělsko - Coruña Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Coruña zde!

1 Výsledky v Technické kreslení, Coruña Filter

Stupeň technické architektury

Universidade da Coruña
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Grade Technický Architektura je jediná učil v Haliči opravňuje držitele k výkonu regulovaného povolání technický architekt. Z tohoto tréninkového období je čtyři roky. ...

Čtěte více