BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Technický design v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Technický design v Itálie

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

V oblasti projektování, znalosti jsou kombinovány z různých oblastí a produkovat funkční design. V závislosti na programu, mohou studenti učí, jak integrovat elektrické, mechanické a elektronické technologie do jediného produktu.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Bakalářské studium Technický design v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Technický design v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

2 Výsledky v Technický design, Itálie Filter

Bakalář v dopravním designu

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Italština
Kampus

Oddělení IAAD "Car Body Architecture" se nejprve otevřelo v Turíně v roce 1978. Od roku 2008 je na památku Andrea Pininfarina oprávněno oddělení "Transport Desi ...

Čtěte více

BA v dopravním designu

IED – Istituto Europeo di Design Torino
BA
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Kampus

Návrhář dopravy je profesionál, který se zabývá navrhováním primárních dopravních prostředků a je schopen navrhnout řadu různých druhů vozidel, jako jsou motocykly, jachty a s ...

Čtěte více