BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Technologie a inženýrství v Severní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Technologie a inženýrství v Severní Amerika

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Technologické a inženýrské programy často zahrnují standardní vědecké třídy, stejně jako praktické zkušenosti v oblasti vytváření sítí, počítačového programování a standardních technických postupů. Tyto dovednosti lze uplatnit v budoucí strojírenské, technologické nebo výrobní kariéře.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Bakalářské studium Technologie a inženýrství v Severní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Technologie a inženýrství v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

4 Výsledky v Technologie a inženýrství, Severní Amerika Filter

BSc v robotickém inženýrství

University of Hartford
BSc
Úno 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Prostřednictvím programu Robotics Engineering na University of Hartford můžete získat dovednosti v rostoucím oboru robotiky a ovlivnit budoucnost.

Čtěte více

Bakalář v inženýrské technologii

Pittsburg State University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Katedra strojírenské technologie sídlí v technologickém centru Kansas v areálu Pittsburg State University v Pittsburg State University . Programy strojírenské technologie se s ...

Čtěte více

Bakalář vědy ve strojírenské technologii

Morehead State University
BSc
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Morehead State bakalářské vědy ve strojírenské technologii vás připraví na vysoce specializované kariéry v oblasti technologií, nebo budete pokračovat ve studiu na postgraduál ...

Čtěte více

Elektrotechnika

Southern California Institute of Technology
BSc
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Program Bachelor of Science in Electrical Engineering (BSEE) zahrnuje různé koncepty v oboru elektrotechniky.

Čtěte více